רוצים לפרסם אצלנו ?

הותרו לפרסום שמותיהם של שלושה לוחמי מילואים מאותו הגדוד שנפלו בדרום הרצועה, מתוך 5 שנפלו בקרב לאחר הפעלת מטען [...]

השיחה שחותמת את הקמפיין של פוטין במזרח התיכון [...]

בילו יחד במסיבה ברעים, המחבלים שלחו להוריו הודעה אכזרית [...]

RSS Error: A feed could not be found at `http://rss.nana10.co.il/?s=126`; the status code is `200` and content-type is `text/html`

ב"וושינגטון פוסט" דווח כי מניתוח של שרידי פגזים בכפר בדרום לבנון, שנורו בתחילת המלחמה, עולה כי מדובר בפגזי זרחן לבן תוצרת ארה"ב. ארגוני זכויות אדם: "זה עלול להיחקר כפשע מלחמה". בלבנון טוענים כל העת שצה"ל משתמש בפצצות זרחן [...]

בחברון, בבית לחם, בעיר העתיקה בירושלים - וגם בבתי עסק בחברה הערבית בישראל: בעקבות קריאת חמאס לשביתה עולמית, נסגרו עסקים רבים בגדה - וכמה בתי עסק בודדים בבאקה אל גרבייה ובוואדי ערה. "אין מקום למלחמה מיותרת. רק האזרחים משלמים את המחיר", אמר אחד מבעלי העסקים [...]

לפי תחקיר של וושינגטון פוסט, שניתח רסיסים פגזים, צה"ל עשה שימוש בתחמושת שנועדה למסך תנועת כוחות ועלולה להיות אסורה באזורים אזרחיים. עוד דווח כי תשעה אזרחים נפצעו בתקיפה. צה"ל: משתמשים בפצצות זרחן בהתאם ומעבר לדרישות החוק הבינלאומי [...]

"זו שטות שעשיתי ואני לא יודע מה גרם לי לעשות את זה. גם כשזה נדלק, אני כיביתי את זה במהרה", אמר יוחנן היום בבית המשפט השלום בעיר, שם הוחלט על הארכת מעצרו בשנית. יוחנן נמצא כשיר לעמוד לדין, ועל פי החשד הגיע למקום כשבכליו מצית גרם לדליקה במקום, ונמלט ברכבו [...]

צה"ל עשה שימוש בזרחן לבן בלבנון במהלך חודש אוקטובר האחרון, כך דווח בתקשורת האמריקאית. שימוש בנשק זה עשוי להוביל לכוויות קשות ואף לקשיים בדרכי הנשימה [...]

מהבוקר הותרו לפרסום שמותיהם של שבעה חללי צה"ל. שמונה שיגורים בוצעו לעבר צפון הארץ, ירי בוצע לעבר גוש דן והשפלה | עדכונים שוטפים [...]

לרגל המצב גלי עטרי מעניקה חיים חדשים לשיר המתוק-חמוץ שנכתב ב-1988, ומוסיפה בית חדש שכתב לה המשורר המקורי [...]

בקליפורניה חילקו מורים משימות לילדים לצייר איך נראה בעיניהם מנהיג ציוני וחולקה חוברת המתארת ציונים כבריונים [...]

- אפרת נוימן

ישראלים שביקשו לשלם מסים על רווח ממימוש של מטבע וירטואלי לא יכלו לעשות זאת במקרים שבהם הבנקים הישראליים סירבו לקלוט את הכספים ■ כעת, בזכות הליך משפטי, גובש נוהל שמאפשר את תשלום המס ישירות לחשבון של רשות המסים [...]

- רונית דומקה

אחרי התפטרותה של נשיאת אוניברסיטת פנסילבניה, הזרקור מופנה כעת לנשיאת הרווארד ■ מייסי'ס עוברת לידיים פרטיות ■ וב"וול סטריט ג'ורנל" חוקרים את עברו של סינוואר ■ תמונת מצב יומית, 11 בדצמבר [...]

- עודד ירון

טילים בליסטיים פותחו בכדי לפגוע במטרות נייחות כמו ערים ומתקנים אסטרטגיים. סין ואיראן לקחו את זה צעד קדימה, עם טילים בליסטיים נגד ספינות בתנועה. החותים שיגרו טילים אלה פעמיים כנגד אוניות מטען [...]

- איתי גודר

על דשא סינטטי בהרצליה ובמזג אוויר קריר, התקיים אתמול משחק בין נבחרת אמנים לילדים שפונו משדרות וקריית שמונה, "הכל כדי להעלות להם חיוך", כדברי נאור דנין, המוזיקאי-מנהל-מאמן ומארגן האירוע. עם בן בן ברוך, אלכס שטילוב וחיים מגרשווילי, נראה שהאומנים נהנו יותר מהילדים [...]

- אופיר חובב

אליוט ארוויט, שמת בתחילת החודש בגיל 95, אהב במיוחד לצלם כלבים, אבל הנציח גם דמויות מפורסמות כמו הנשיא קנדי, פידל קסטרו ומרלין מונרו [...]

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

החלפת מצבר לרכב

דף הבית של ישראל » מאמרים » החלפת מצבר לרכב

אנו נפרט במאמר אודות כל התהליכים הכרוכים בהחלפת מצבר, נסביר על אופן בחירת המצבר, השוואות מחירים ואיך אפשר לשמור על חיי המצבר לתקופה ארוכה יותר. בנוסף ניתן מספר טיפים שיעזרו לכם לאתר תקלות מצבר מראש וכך תוכלו למנוע מעצמכם להיתקע כשמהצבר גמור והרכב לא מניע.

תפקיד המצבר ברכב

ראשית נתחיל מהמצבר, תפקיד המצבר ברכב שלכם הוא להפעיל את כל המערכות החשמליות אשר נמצאות ברכב, לדוגמה מערכת מיזוג האוויר, מערכת התאורה, מערכת השמע וכל התאורה שנמצאת בלוח השעונים. למעשה המצבר הוא ״הסוללה״ של הרכב ובמידה והסוללה חלשה אז חלק מהמערכות מפסיקות לעבוד או שעובדות חלקית ולכן חשוב לשמור שתמיד המצבר יטען ויתרוקן ובמידה ומזהים תופעות לא סדירות באחת מהמערכות ניתן לגשת ולבדוק אודות עוצמתו של המצבר.

במידה והמצבר לא עובד בצורה תקינה ניתן לשים לב שלעיתים תאורה הרכב נחלשת או עובדת חלקית בנוסף יתכן שהפנסים החיצוניים לא עובדים ולכן במידה ואתם נוהגים בשעות הערב מומלץ לצאת מהרכב ולבדוק שפנסי הרכב עובדים בצורה תקינה.

יתכן שרק פנס אחד יעבוד אז אם אתם מזהים תופעה שכזאת אנו ממליצים לגשת ולבדוק את העוצמה של המצבר ובמידת הצורך להחליף למצבר חדש. תהליך החלפת המצבר אורך מספר דקות בודדות במידה ומדובר באיש מקצוע אשר מכיר את העבודה ויודע לעשות את עבודתו בצורה מקצועית.

כאשר אתם מגיעים לרגע שהוא צריך להחליף את המצבר יש לשים לב לאיזה מצבר בוחרים

ישנו מגוון גדול מאוד של מצברים בשוק ולכן יש להתאים את המצבר לרכב. יצרן הרכב מפרט בצורה מפורטת אודות המצבר שיש להתקין ויש להישמע להוראותיו ולהקפיד להתקין מצבר בעל עוצמה שהיצרן ממליץ. במידה ואתם לא בטוחים איזה מצבר מתאים לרכב שלכם אז תדאגו, הצוות המקצועי שלנו ידאג להתאים עבורכם את המצבר.

תוך מספר שאלות פשוטות אודות סוג הרכב ושנת הייצור שלנו, אנו נדאג לתת לכם מגוון אופציות שמתאימות לרכב שלכם. לכם רק נשאר לבחור את המותג של המצברים.

איזה יצרן לבחור?

בתחום המצברים ישנו מגוון גדול של יצרנים, חלקם תוצרת הארץ וחלק מהמצברים מיובאים מחו״ל. טווחי המחירים בעולם המצברים משתנים מספק לספק ולכן חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים לפני שמחליטים לשלם עבור המצבר.

אתם יכולים לבדוק באתרי האינטרנט של הספקים ובנוסף לבצע שיחות ישירות על החנויות שמתמחות בהחלפת מצברים. השוואה שכזאת יכולה לחסוך לכם מאות שקלים ולכן חשוב לבצע זאת ובכך להבטיח לעצמכם את העסקה המשתלמת ביותר.

ההבדלים במחירים בין המותגים השונים נובעים כתוצאה מסוג היצרן, מוניטין היצרן ואורך תקופת האחריות. אורך החיים הממוצע של המצבר הינו כשנתיים, לעיתים יותר ולעיתים פחות ולכן אם ברצונכם להבטיח לעצמכם תקופה ארוכה יותר של שקט אנו ממליצים לרכוש את תקופת האחריות המקסימלית ובכך לחסוך כאבי ראש ויתכן שגם כסף.

דגשים ברכישת מצבר

כעת נפרט מספר דגשים שיש לשים לב אליהם כאשר רוכשים מצבר. ראשית תבדקו את המקום שממנו אתם עתידים לקנות את המצבר לרכב. מומלץ לבדוק ביקורות ותגובות של אנשים שביקרו בעסק, כך ניתן להתרשם שעסק מעניק שירות אמין ומקצועי ושאליו תוכלו לגשת במידה ותצטרכו לממש את תקופת האחריות.

הדבר הכי חשוב לרכוש את המצבר החדש ממקום אמין שעובד בתחום כבר מספר שנים וידע לתת לכם את כל הידע המקצועי בתחום המצברים.

רגע לפני שמתקינים את המצבר ברכב תבדוק שאכן קיבלתם את המצבר שהובטח לכם, תבדוק שזה המותג שבעבורו שילמתם את כספכם בנוסף במידה ובחרתם לקנות מצבר חדש אז תבדוק שהמצבר הגיע ארוז באריזה. תסתכלו על המצבר החדש ותסרקו אותה מבחינה חיצונית, תבדקו שאין עליו פגמים כגון נזילות, צבע מתקף, קורוזיה, סדקים וכו׳.

בחלק העליון של המצבר מוטבע תאריך הייצור שלו ולכן אנו ממליצים שתעיפו מבט על תאריך הייצור וכך למעשה תדעו כמה זמן המצבר הזה נמצא אצל אותו המשווק.

אל תסכימו לקבל מצבר שנמצא תקופה ארוכה אצל הספק. מומלץ שתאריך הייצור יהיה כמה שיותר סמוך לתאריך ההתקנה, לרוב מספר חודשים בודדים.

עדיף שתשאלו את הטכנאי את כל השאלות הדרושות ובכך למעשה תבטיחו לעצמכם את הביטחון שעשיתם עסקה טובה וקיבלתם שירות מקצועי ואמין.

הארכת חיי הסוללה של המצבר

כעת נפרט אודות מספר דרכים שיכולים להאריך את חיי המצבר שלכם, אז כמו שאמרנו אורך החיים הממוצע של מצבר הוא כ-24 חודשים ולכן מומלץ לשים לב למספר דרכים כדי להאריך את פעילותו.

ברוב המכוניות כאשר עוזבים את הרכב הפנסים נכבים בצורה אוטומטית אך אם ברכב שלכם זה לא קורה אז חשוב לשים לב לא להשאיר את פנסי הרכב דולקים, הדבר יגרום להתפרקות המצבר ויתכן שכאשר תגיעו להניע את הרכב בבוקר, הרכב פשוט לא יניע.

הרבה מלקוחותינו שוכחים את לכבות את התאורה שבתוך הרכב, כאשר אתם עוזבים את הרכב תפקחו עין שכיבתם את התאורה.

במידה ואתם מתכננים לטוס לחופשה ויתכן שלא תשתמשו ברכב תקופה ארוכה יש 2 אופציות להבטיח שהרכב יניע בפעם הבאה שתצטרכו לנסוע.

הדרך הראשונה היא לבקש מבני המשפחה אחת לשבוע להניע את הרכב ובכך לגרום למצבר להיטען. אופציה נוספת שהיא יותר מורכבת , לנתק את כבלי המצבר מהרכב.

הדבר מורכב יותר ולעיתים יתכן שתצטרכו להיעזר מאיש מקצוע. ניתוק המצבר מהרכב למעשה ימנע ממנוע להתפרק ויחזיק אותו ״בחיים״ לתקופה ארוכה יותר.

בלוח השעונים של הרכב ישנם נורות רבות שלעיתים אנו לא שמים לב אליהן , במידה ונדלקת לכם נורה בצורת מצבר יש לשים לב אליה, הדבר מעיד שיש לבדוק את המצבר ואין להקטין ראש.

החלפות מצברים עם שירות מהיר

אנו בחברת פירסט מצברים אחראים על החלפות של אלפי מצברים מדי חודש, אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי בכל אזור המרכז. הצוות שלנו יגיע אליכם תוך כחצי שעה בכל אזור המרכז וידע להתאים עבורכם מצבר בהתאם לתקציב שלכם.

אין צורך להיכנס לפאניקה כי הרכב לפתע לא מניע ואתם ממהרים לעבודה, כל הצוות שלנו מתנייד על קטנועים ויגיע אליכם בזמן הקצר ביותר, כך אנחנו מדלגים על הפקקים ומגיעים באופן המהיר ביותר ללקוחות שלנו. אנחנו נדאג להגיע עד לביתכם, למשרדם, נגיע לכל כתובת שבה אתם נמצאים.

לאור הניסיון הרב של הצוות המיומן שלנו תוך כ-10 דקות תוכלו להמשיך בשגרת יומכם ותקבלו מצבר איכותי שהותקן באופן מקצועי ובמחיר המשתלם ביותר ללקוחות שלנו. אנו נותנים מענה להחלפות של מצברים לרכבים, לאופנועים, לקטנועים, למשאיות, לסירות, לאופנועי ים, לקולנועיות.

מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ושם לקרוא חומרים נוספים אודות תקלות נפוצות בתחום המצברים שניתן לפתור בצורה עצמאית, בנוסף הכנו לכם סרטון שמפרט שלב אחרי שלב איך מניעים רכב עם כבלים. כל עולם המצברים באתר אחד, עשרות שנות ניסיון בכף היד שלכם.

מענה בתחום מצברי היד שניה

בנוסף אנו נותנים מענה בתחום המצברים חדשים וגם בתחום מצברי יד שניה. ישנו שוק שלם של מצברי יד שניה ובמידה ואתם צריכים מצבר שהוא זול יחסית אבל במצבר טוב אתם יכולים לפנות אלינו ולבדוק אודות מצבר יד שניה. מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ללא תשלום, 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע.

תקבלו מענה מהיר ומקצועי על כל שאלות בעולם המצברים, הנה המספר הישיר לאחד מהטכנאים שלנו לקבלת שירות 052-9170010

מאמרים נוספים שאולי תאהבו
ריהוט מודולרי
שיפור סביבת למידה

כמנהל בית ספר, אני תמיד מחפש דרכים לשפר את סביבת הלמידה עבור התלמידים והצוות שלי. בין אם מדובר באבזור חדר המורים והזמנת "צ'ופרים" לצוות כגון בורקסים בבוקר וכו' ובין אם מדובר באבזור הכיתות לטובת התלמידים

קרא עוד »
מצבר לרכב
החלפת מצבר לרכב

אנו נפרט במאמר אודות כל התהליכים הכרוכים בהחלפת מצבר, נסביר על אופן בחירת המצבר, השוואות מחירים ואיך אפשר לשמור על חיי המצבר

קרא עוד »